Już działamy

Serwis komputerów i laptopów w Poznaniu zaprasza od 18 stycznia 2010 roku do skorzystania z niedrogich i fachowych usług. Uruchomiliśmy dla Państwa szereg nowych usług komputerowych i reklamowych w miejscu które już niektóre osoby świetnie znają – Kafejka Internetowa „cz@towa” na ul. Głogowskiej 142 w Poznaniu.

Nasze usługi:

  1. serwis komputerowy obejmujący usuwanie wirusów komputerowych, niechcianych programów, instalację systemów Windows, sterowników i oprogramowania,
  2. modernizacja i rozbudowa istniejącej konfiguracji komputera, sieci bezprzewodowe (WiFi) i przewodowe (budowa sieci, instalacja lub naprawa połączenia internetowego, rozdzielenie internetu na większą ilość komputerów i konfiguracja routera),
  3. odzyskiwanie utraconych danych,
  4. usługi kopiowania kaset VHS na płyty DVD,
  5. szeroko pojętą reklamę tradycyjna i multimedialną, w której skład wchodzi projektowanie (ulotki, wizytówki, identyfikacja firmy, logo, papier firmy itp), przygotowanie do druku, projektowanie i obsługa stron www dla każdego (klient indywidualny i firmy).

Więcej można poczytać na naszej stronie. Czekamy na Państwa pytania, na które chętnie odpowiemy i w profesjonalny sposób obsłużmy każdego z naszych Klientów!